Rømåsen og Natrudstilen velforening

Rømåsen og Natrudstilen velforening ivaretar de felles interessene til eiere av fritidsboliger i området.

Rømåsen og Natrudstilen velforening ivaretar de felles interessene til eiere av fritidsboliger i området.

Velforeningen har kontakt med grunneier i overordnede, felles spørsmål og er et talerør mot kommunen, andre velforeninger i området, og andre aktører.

Velforeningen bidrar til gode velferdstiltak. Vi bidrar til turstier/veier, skiløyper, benker, grillplasser, sikteskiver, freesbeegolfanlegg og andre aktiviteter. Dette jobber vi med i samarbeid med grunneier og Sjusjøen og omegn skiforening. Vi arrangerer også et årlig påskeskirenn til glede for barna.

Om oss

Med et løypenett på 350 km med topp preparerte skispor, er Sjusjøen et vintereldorado for deg som er glad i å gå på langrenn.
Det er også et skisenter på Sjusjøen for deg som er glad i alpint.
Prøv også spennende aktiviteter som kiting, hundekjøring og kanefart!
På sommerstid kan Sjusjøen by på fantastiske turmuligheter til fots, på sykkelsetet eller med en kano i fjellelvene våre.
Destinasjon Sjusjøen
Sjusjøvegen 2001
2612 Sjusjøen
[email protected]
© 2023 Destinasjon Sjusjøen | Nettsiden er utviklet av Dialecta kommunikasjon AS
crosschevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram